Spacious 1Br W Balcony In Pangratil L No Elevator

  • 55 m²

Apartmán Spacious 1Br W Balcony In Pangratil L No Elevator o rozloze 55 m² se nachází ve čtvrti Pagkrati 17 minut chůze od Byzantské a křesťanské muzeum a pojme až 3 hostů. Ubytování je a poskytuje kompletní kuchyni se vším potřebným pro přípravu jídel.

K dispozici je tu 2 koupelen.

Apartmán má hlavní umístění, 3 km od centra města Atény. Ubytování se nachází 2 km od Numismatické muzeum Athén. Steakhouse Kempaptzidikon To Gnision 1922 se nachází 250 metrů od apartmánu. Autobusová zastávka Leykippoy je vzdálena asi 250 metrů.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Spacious 1Br W Balcony In Pangratil L No Elevator Atény
Home Sweet Home
Cena pouze pro mobilní zařízení

Home Sweet Home

8.8
Vynikající 37 recenzí
121 m od ubytování
USD 100 USD 90
za noc
Homie 3Bd Apart In Pagrati
Cena pouze pro mobilní zařízení

Homie 3Bd Apart In Pagrati

9.1
Výjimečný 12 recenzí
205 m od ubytování
USD 152 USD 137
za noc
Pagrati Luxury
Cena pouze pro mobilní zařízení

Pagrati Luxury

9.2
Výjimečný 53 recenzí
307 m od ubytování
USD 109 USD 98
za noc
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Eleftherios Venizelos
    32 km

    Vlaková nádraží

    Monastiraki Railway Station
    2,6 km

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkování

    Služby v ubytování

    • VIP přihlášení/ odhlášení
    • Expresní přihlášení / odhlášení
    • 24hodinová bezpečnost

    V kuchyni

    • Rychlovarná konvice
    • Kuchyňské potřeby

    Pro děti

    • Dětské postýlky

    V pokojích

    • Klimatizace
    • Topení
    • Sedací kout
    • K dispozici čaj a káva
    • Jídelní stůl
    • Žehlení

    V koupelně

    • Toaletní potřeby zdarma

    Zařízení

    • LCD TV

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě
    • Detektory kouře

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata nejsou povolena !

    Důležité informace

    Přihlášení: od 15:00 do 23:59
    Odhlášení: do 11:00
    Číslo licence00003581230
    Často kladené otázky
    • ❓
      Jaké známé atrakce jsou v blízkosti apartmán Spacious 1Br W Balcony In Pangratil L No Elevator apartmán?
      Mezi oblíbená místa poblíž apartmán Spacious 1Br W Balcony In Pangratil L No Elevator apartmán patří mimo jiné Parthenón, Byzantské a křesťanské muzeum, Numismatické muzeum Athén.
    • ❓
      Kolik stojí pobyt v apartmán Spacious 1Br W Balcony In Pangratil L No Elevator?
      Cena pronájmu apartmán Spacious 1Br W Balcony In Pangratil L No Elevator je 162 €.
    • ❓
      Jaké možnosti stravování najdu v blízkosti apartmán Spacious 1Br W Balcony In Pangratil L No Elevator apartmán?
      Mezi restaurace v blízkosti apartmán Spacious 1Br W Balcony In Pangratil L No Elevator apartmán patří restaurace Berlin by 5 Drunk Men a Kempaptzidikon To Gnision 1922, které se nacházejí jen asi 5 minut chůze.
    • ❓
      Nabízí apartmán Spacious 1Br W Balcony In Pangratil L No Elevator internet?
      Apartmán Spacious 1Br W Balcony In Pangratil L No Elevator nabízí Wi-Fi v celé budově.
    • ❓
      Jaká je velikost toto ubytování typu apartmán?
      Toto ubytování typu apartmán má celkovou výměru 55 m².

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Eleftherios Venizelos
    32 km

    Vlaková nádraží

    Monastiraki Railway Station
    2,6 km

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Spacious 1Br W Balcony In Pangratil L No Elevator Atény

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít